Календар 2024

 

Графік УАВСТ 2024

 

Дата

                                                                                                   Захід

Організатор

січень

5.01-6.01-7.01.24 Зимова Міжнародна Навчальна сесія УАВСТ,Київ

Ольга та Владислав Рудакови.

07.01.24 «Зимові зустрічі»- конкурс зі східного та сучасного танцю.Київ

ВГО УАВСТ

20.01-21.01.24  «Великі крила»- Відкритий рейтинговий фестиваль сі східного та сучасного танцю Черкаси Марина Якіменко,Іоланта Дякон 

 

27.01.24  «Захаріт збирає друзів»-фестиваль зі східного та сучасного танцю.Акція «Людина року ВГО УАВСТ -2023»,Київ  Ольга та Владислав Рудакови.
21.01.24 Winter Star м. Вінниця Ірина Мілецька  

лютий

3-4.02.24 Кубок Хмельниччини 2024 «Dancing Queen » Ольга Присяжна
10.02.24  Фестиваль танцю «Східний експрес»-Київ Ольга та Владислав Рудакови
13.02-20.02.24 13.02-20.02.24- «Чемпіонат Європи 2024»-відкритий міжнародний фестиваль зі східного та сучасного танцю.Польща,Закопане. IAED.УАВСТ
17.02.2014 «Закохані в BELLYDANCE» фестиваль зі східного танцю, м.Дніпро Олена Водоп’ян
25.02.24 «Golden touch»-рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю.Львів Ольга і Владислав Рудакови,Надія Петрик 
05.02.24-26.02.24 «Golden Trophy - 2024» Традційний Рейтинговий Online фестиваль ВГО УАВСТ Рудакова Алина , ДОВ УАВСТ

березень

02.03.-03.03.24  Sagat-Чемпіонат Черкас та області зі східного та сучасного танцю ,відбірковий на ЧУ. Марина Якіменко 
9-10.03.24 Фестиваль східних танців " Перлина Одеси". м.Одеса Організатори Бондарева Олександра,Раду Оксана
03.03.2024 "Весняний Ель Фаюм" м. Київ Санія
9-10.03.24 «SEMIRAMIDA» 9-10.03.2024 фестиваль східного та сучасного танцю , м.Дніпро Олена Водоп’ян
16-17.03.24 Чемпіонат Полтавської області. Полтава Марина та Таміла Колодій
23.03-24.03.24 «Black Diamond»- Відкритий Чемпіонат Чернігова та області зі східного та сучасного танцю,відбірковий на Чемпіонат України .Чернігів Ольга Суховєйко 
30.03.24  «Volcanо Dance»-фестиваль танцю.Київ. Надія Петрик 
     

 

 

     
     

квітень

6-7.04.24 “VAVILON” Фестиваль Східного танцю, м.Дніпро  Олена Водоп’ян 
6-7.04.24 Фестиваль - “Scheherazade - 2024” м. Вінниця Вікторія Чулаєвська
13.04- 14.04.2024 Всеукраїнський рейтинговий фестиваль східного танцю «Victory Cup».м.Кременчук Вікторія Господінова
21.04.24 Суддівський Конгресс УАВСТ,ІAED для суддів,тренерів-педаоогів,організаторов змагань,керівників предстаництв ВГО в Україні та за кордоном-Київ Ольга та Владислав Рудакови
20.04.24 Міжнародний фестиваль зі східного та сучасного танцю «Інтергалактика» Київ Ольга та Владислав Рудакови
27.04.24 Всеукраїнський фестиваль «Цвіт Сакури»,-Чемпіонат Закарпаття зі східного та сучасного танцю.Ужгород Дарина Осика
27.04.24  Кубок України м. Кременчук Ірина Ярошенко
08.04.24-29.04.24 «Fortuna BELLYDACE - 2024» Традиційний Рейтинговий Online фестиваль ВГО УАВСТ Аліна Рудакова

травень

     
01.05.24 - 03.05.24 Міжнародний training camp зі східного танцю у Хайдусобосло.Угорщина,Хайдусобосло Анастасія Кіценко
04.05.24 Відкритий Міжнародний фестиваль зі східного танцю «Hungarian Cup»,Хайдусобосло IAED,УАВСТ,Анастасія Кіценко
     
11.05.24  «Дивоцвіт»-Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю,Відкритий Чемпіонат Чернівців та області-відбірковий на Чемпіонат України 2024 .Чернівці Ірина Гончарова 
11-12.05.24 «AMIITIS CUP» -Кубок Центральної України! м.Дніпро (відбірковий на «Кубок володарів Кубків» у м. Київ)   Олена Водоп’ян 
18.05.24 President’s CUP-фестиваль зі східного та сучасного танцю.м.Львів Ольга Суховєйко
  Чемпінат Сумщини зі східного та сучасного танцю УАВСТ/ТО «Сучасник».м.Суми

Ксенія Пащенко,ВГО УАВСТ

18.05.24 Відкритий фестиваль зі східного, сучасного та народного танцю VIVA DANCE. м. Берегове(Закарпатська область) Ксенія Васильєва
25.05.24 Фестиваль східних та сучасних танців "Великі крила " та кубок Чемпіонів ,відбірковий на " Кубок Володарів Кубків ".м.Сміла

Марина Якименко,Іоланта Дякон

26.05.24 "Літній Ель фаюм" Чемпіонат Київської області, відбірковий на ЧУ Санія

червень

02.06.24 «Ільхам Фест». «Кубок Чемпіонів» (відбірковий на «Кубок володарів Кубків» у м. Київ). Одеса. Юлія Колєжук
01.06.24 Перлина Поділля м. Винниця Ірина Мілецька
     
09.06.24 Всеукраїнський фестиваль «Кубок Кіровоградщини- НУРІЯ» ,Олександрія

Світлана Богданович,Інна Дудка  
15.06.24 «Safir Cup» -Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю .Івано-Франківськ 

Оксана Кобрин 
17.06-24.06.24  «Italian Championship» рейтинговий Чемпіонат IAED зі східного та сучасного танцю в Італії 

IAED,УАВСТ  
14-16.06.24  «Східна Німфа» Фестиваль Східного Танцю, м.Дніпро  Олена Водоп’ян 
     
     

липень

06.07.24

«Живиця»-фестиваль зі східного,індійського та сучасного танцю.Яремче.

Ольга Коробова

13.07.24  Кубок Чемпіонів,Київ Ольга та Владислав Рудакови 
27.07-28.07.24 «Butterfly fest»- Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного танцю,Черкаси Наталія Ковтун  

серпень

01.08-03.08.24
3.08.24

 

Міжнародна Літня Навчальна Сесія УАВСТ ,Київ


Фарби літа . Фестиваль зі східного та сучасного танцю. м.Київ

 

Ольга та Владислав Рудакови
17.08-18.08.24 «Summer dreams»-Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зв східного та сучасного танцю,Полтава Марина та Таміла Колодій 
23.08-30.08.24 «Кубок Чемпіонів Європи»-Болгарія,Нєсєбр

IAED,УАВСТ 
     

 

   

вересень

   

 

     
14.09.24  14.09.24-Парад Шкіл України-фестиваль зі східного та сучасного танцю.Київ Ольга та Владислав Рудакови  
21.09.24     
28.09.24- 29.09.24

Кубок Сіверщини з Белідансу та Сучасної Хореографії- Чернігів

 
О.Суховєйко  
  .
     
     

жовтень

 
05.10.2024 Кубок Прикарпаття-Всеукраїнський фестиваль зі східного та сучасного танцю.Івано-Франківськ

Тетяна Кузевич

     
12-13.10.2024 «Inspiration Fest». Чемпіонат Одеської області (відбірковий на Чемпіонат України). Одеса. Юлія Колєжук.
19.10.2024 Міжнародний фестиваль «Бал - Беліданс»,Київ Ольга та Владислав Рудакови 
   

 

12-13.10.2024 MAKTUBI RAKS Всеукраїнський фестиваль зі східних танців Відбірковий тур на Чемпіонат України М.Вінниця Анастасія Базюк
26-27.10.2024 Чемпіонат Хмельницької області -відбірковий на Чемпіонат України ВГО УАВСТ М.Хмельницький Ольга Присяжна.
26-27.10.2024 Кубок Черкащины»- Фестиваль сучаних та східних танців в м. Черкаси Марина Якименко ,Іоланта Дякон .

листопад

 
   
 
   
17.11.24  Чемпіонат Кіровоградщини (відбірковий на Чемпіонат України).Олександрія  Світлана Богданович 
23.11-24.11.24 Чемпіонат України Київ  УАВСТ 
     
30.11.24-01.12.24 " Magic of the Stars " - Міжнародний Фестиваль,Полтава. Таміла та Марина Колодій
 

 

 

грудень

 
     
7.12.24-8.12.24 Міжнародний фестиваль зі східних танців YALLA BINA, м. Житомир О.Ковальова
     
14.12.24  «Золоте сузір‘я»фестиваль зі східного та сучасного танцю,Міс Беліданс Україна-конкурс краси і таланту ,Київ Ольга та Владислав Рудакови