Календар 2024

 

Графік УАВСТ 2024

 

Дата

                                                                                                   Захід

Організатор

січень

5.01-6.01-7.01.24 Зимова Міжнародна Навчальна сесія УАВСТ,Київ

Ольга та Владислав Рудакови.

07.01.24 «Зимові зустрічі»- конкурс зі східного та сучасного танцю.Київ

ВГО УАВСТ

20.01-21.01.24  «Великі крила»- Відкритий рейтинговий фестиваль сі східного та сучасного танцю Черкаси Марина Якіменко,Іоланта Дякон 

 

27.01.24  «Захаріт збирає друзів»-фестиваль зі східного та сучасного танцю.Акція «Людина року ВГО УАВСТ -2023»,Київ  Ольга та Владислав Рудакови.
21.01.24 Winter Star м. Вінниця Ірина Мілецька  

лютий

3-4.02.24 Кубок Хмельниччини 2024 «Dancing Queen » Ольга Присяжна
10.02.24  Фестиваль танцю «Східний експрес»-Київ Ольга та Владислав Рудакови
13.02-20.02.24 13.02-20.02.24- «Чемпіонат Європи 2024»-відкритий міжнародний фестиваль зі східного та сучасного танцю.Польща,Закопане. IAED.УАВСТ
17.02.2014 «Закохані в BELLYDANCE» фестиваль зі східного танцю, м.Дніпро Олена Водоп’ян
25.02.24 «Golden touch»-рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю.Львів Ольга і Владислав Рудакови,Надія Петрик 
05.02.24-26.02.24 «Golden Trophy - 2024» Традційний Рейтинговий Online фестиваль ВГО УАВСТ Рудакова Алина , ДОВ УАВСТ

березень

02.03.-03.03.24  Sagat-Чемпіонат Черкас та області зі східного та сучасного танцю ,відбірковий на ЧУ. Марина Якіменко 
9-10.03.24 Фестиваль східних танців " Перлина Одеси". м.Одеса Організатори Бондарева Олександра,Раду Оксана
03.03.2024 "Весняний Ель Фаюм" м. Київ Санія
9-10.03.24 «SEMIRAMIDA» 9-10.03.2024 фестиваль східного та сучасного танцю , м.Дніпро Олена Водоп’ян
16-17.03.24 Чемпіонат Полтавської області. Полтава Марина та Таміла Колодій
23.03-24.03.24 «Black Diamond»- Відкритий Чемпіонат Чернігова та області зі східного та сучасного танцю,відбірковий на Чемпіонат України .Чернігів Ольга Суховєйко 
30.03.24  «Volcanо Dance»-фестиваль танцю.Київ. Надія Петрик 
     

 

 

     
     

квітень

6-7.04.24 “VAVILON” Фестиваль Східного танцю, м.Дніпро  Олена Водоп’ян 
6-7.04.24 Фестиваль - “Scheherazade - 2024” м. Вінниця Вікторія Чулаєвська
13.04- 14.04.2024 Всеукраїнський рейтинговий фестиваль східного танцю «Victory Cup».м.Кременчук Вікторія Господінова
21.04.24 Суддівський Конгресс УАВСТ,ІAED для суддів,тренерів-педаоогів,організаторов змагань,керівників предстаництв ВГО в Україні та за кордоном-Київ Ольга та Владислав Рудакови
20.04.24 Міжнародний фестиваль зі східного та сучасного танцю «Інтергалактика» Київ Ольга та Владислав Рудакови
27.04.24 Всеукраїнський фестиваль «Цвіт Сакури»,-Чемпіонат Закарпаття зі східного та сучасного танцю.Ужгород Дарина Осика
27.04.24  Кубок України м. Кременчук Ірина Ярошенко
     

травень

     
01.05.24 - 03.05.24 Міжнародний training camp зі східного танцю у Хайдусобосло.Угорщина,Хайдусобосло Анастасія Кіценко
04.05.24 Відкритий Міжнародний фестиваль зі східного танцю «Hungarian Cup»,Хайдусобосло IAED,УАВСТ,Анастасія Кіценко
     
11.05.24  «Дивоцвіт»-Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю,Відкритий Чемпіонат Чернівців та області-відбірковий на Чемпіонат України 2024 .Чернівці Ірина Гончарова 
11-12.05.24 «AMIITIS CUP» -Кубок Центральної України! м.Дніпро (відбірковий на «Кубок володарів Кубків» у м. Київ)   Олена Водоп’ян 
18.05.24 President’s CUP-фестиваль зі східного та сучасного танцю.м.Львів Ольга Суховєйко
25.05.24 Чемпінат Сумщини зі східного та сучасного танцю УАВСТ/ТО «Сучасник».м.Суми

Ксенія Пащенко,ВГО УАВСТ

18.05.24 Відкритий фестиваль зі східного, сучасного та народного танцю VIVA DANCE. м. Берегове(Закарпатська область) Ксенія Васильєва
   

 

   

червень

01.06.24 «Ільхам Фест». «Кубок Чемпіонів» (відбірковий на «Кубок володарів Кубків» у м. Київ). Одеса. Юлія Колєжук
01.06.24 Перлина Поділля м. Винниця Ірина Мілецька
03.06-10.06.24  Кубок Європи зі східного та сучасного танцю у Болгарії .Нєсєбр 

IAED 
16.06.24  Всеукраїнський фестиваль «Кубок Кіровоградщини- НУРІЯ» ,Олександрія

Світлана Богданович,Інна Дудка  
16.06.24  «Safir Cup» -Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного та сучасного танцю .Івано-Франківськ 

Оксана Кобрин 
17.06-24.06.24  «Italian Championship» рейтинговий Чемпіонат IAED зі східного та сучасного танцю в Італії 

IAED,УАВСТ  
14-16.06.24  «Східна Німфа» Фестиваль Східного Танцю, м.Дніпро  Олена Водоп’ян 
     
     

липень

06.07.24

«Живиця»-фестиваль зі східного,індійського та сучасного танцю.Яремче.

Ольга Коробова

13.07.24  Кубок Чемпіонів,Київ Ольга та Владислав Рудакови 
20.07-21.07.24  «Batterfly fest»- Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зі східного танцю,Черкаси Наталія Ковтун  

серпень

01.08-03.08.24

 

Міжнародна Літня Навчальна Сесія УАВСТ ,Київ

 

Ольга та Владислав Рудакови
16.08-17.08.24 «Summer dreams»-Всеукраїнський рейтинговий фестиваль зв східного та сучасного танцю,Полтава Марина та Таміла Колодій 
23.08-30.08.24 «Кубок Чемпіонів Європи»-Болгарія,Нєсєбр

IAED,УАВСТ 
     

 

   

вересень

   

 

     
14.09.24  14.09.24-Парад Шкіл України-фестиваль зі східного та сучасного танцю.Київ Ольга та Владислав Рудакови  
21.09.24     
28.09.24- 29.09.24

Кубок Сіверщини з Белідансу та Сучасної Хореографії- Чернігів

 
О.Суховєйко  
  .
     
     

жовтень

 
05.10.2024 Кубок Прикарпаття-Всеукраїнський фестиваль зі східного та сучасного танцю.Івано-Франківськ

Тетяна Кузевич

     
12-13.10.2024 «Inspiration Fest». Чемпіонат Одеської області (відбірковий на Чемпіонат України). Одеса. Юлія Колєжук.
19.10.2024 Міжнародний фестиваль «Бал - Беліданс»,Київ Ольга та Владислав Рудакови 
   

 

26-27.10.2024 MAKTUBI RAKS Всеукраїнський фестиваль зі східних танців Відбірковий тур на Чемпіонат України М.Вінниця Анастасія Базюк

листопад

 
   
 
   
17.11.24  Чемпіонат Кіровоградщини (відбірковий на Чемпіонат України).Олександрія  Світлана Богданович 
23.11-24.11.24 Чемпіонат України Київ  УАВСТ 
     
     
 

 

 

грудень

 
     
7.12.24-8.12.24 Міжнародний фестиваль зі східних танців YALLA BINA, м. Житомир О.Ковальова
     
14.12.24  «Золоте сузір‘я»фестиваль зі східного та сучасного танцю,Міс Беліданс Україна-конкурс краси і таланту ,Київ Ольга та Владислав Рудакови