27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»

Больше
1 мес. 2 нед. назад - 1 мес. 2 нед. назад #6818 от profi
profi ответил в теме 27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»
ОНЛАЙН – ВСЕСВІТ УАВСТ
Краща танцівниця онлайн-фестивалів УАВСТ
Бакаляр Ксенія – Клименко Катерина, ТЦ Еліта
Балмаєва Софія – Клименко Катерина, ТЦ Еліта
Батій Софія – Воскресенська Еліна, Назаренко Вероніка, Зубова Валерія, Академія танцю
Баєрбаш Софія – Воскресенська Еліна, Назаренко Вероніка, Зубова Валерія, Академія танцю
Бєлоусова Вероніка – Ізабелла Павлюк, ШСТ Шахіра
Булгакова Діана – Шевчук Марина, ШСТ Саміра
Бурсак Арсеній – Трофименко Оксана, АЦТ Ранорі
Бурсак Варвара – Трофименко Оксана, АЦТ Ранорі
Вінницька Вероніка – Михайлець Тамара, ШСТ Раяна
Воробйова Євгенія – Клименко Катерина, ТЦ Еліта
Гавенко Марія – Ірина Мілецька, ШСТ Едельвейс
Герман Єва – Папуча Альона, ШТ Альони Папуча
Глуховська Аріна – Водоп’ян Олена, ШСТ Ісіда
Гнатик Діана – Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка, Академія танцю
Гуленко Дар’я – Павленко Ксенія, ШСТ Аіша
Даревич Мілана – Тамара Михайлець, ШСТ Раяна
Єременко Віталіна – Голубко Альона, ШСТ Anjum
Єроміна Анна - Шевчук Марина, ШСТ Саміра
Загоруй Дамірет – Голубко Альона, ШСТ Anjum
Ільящук Єва – Бондарева Олександра, ШСТ Еліт – Данс
Косякова Уляна – Михайлець Тамара, ШСТ Раяна
Кульчицька Юлія – Зеленько Тетяна, ШСТ Медея
Лісовенко Ірина – Шевчук Марина, ШСТ Саміра
Мамченко Владислава – Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка, Академія танцю
Матвієнко Поліна – Клименко Катерина, ТЦ Еліта
Мельник Анастасія – Шевчук Марина, ШСТ Саміра
Михайлець Альбіна – Михайлець Тамара, ШСТ Раяна
Михайлик Роксолана – Шевчук Марина, ШСТ Саміра
Мотруніч Богдана – Голубко Альона, ШСТ Anjum
Павлюченко Ольга – Тамара Михайлець, ШСТ Раяна
Патяк Софія – Ізабелла Павлюк, Бердянськ
Ревуцька – Жмутова Єлизавета – Водоп’ян Олена, ШСТ Ісіда
Садоєва Христина – Бондарева Олександра, ШСТ Еліт – Данс
Солодькова Поліна – Клименко Катерина, ТЦ Еліта
Топал Єлизавета – Бондарева Олександра, ШСТ Еліт – Данс
Топал Ксенія – Бондарева Олександра, ШСТ Еліт – Данс
Тронова Лідія – Воскресенська Еліна, Назаренко Вероніка, Зубова Валерія, Академія танцю
Шевченко Софія – Бондарева Олександра, ШСТ Еліт – Данс
Шевчук Вікторія – Голубко Альона, ШСТ Anjum
Федорова Марія – Клименко Катерина, ТЦ Еліта
Ромашкіна Мирослава – Водоп’ян Олена, ШСТ Ісіда
Левенець Софія -Войтенко Ксенія,ШСТ «Захаріт»

Кращий колектив східного танцю
онлайн-фестивалів УАВСТ
ШСТ Шахіра – Бердянськ, Ізабелла Павлюк
ШСТ Раяна – Полтава, Тамара Михайлець
ШСТ Медея – Кропивницький, Тетяна Зеленько
Академія танцю – Запоріжжя, Еліна Воскресенська,
Валерія Зубова, Вероніка Назаренко
ШСТ Ісіда – Дніпро, Олена Водоп’ян
ТЦ Еліта – Мирноград – Покровськ, Катерина Клименко
ШСТ Саміра – Вінниця, Марина Шевчук
ШСТ Амберлі – Житомир, тренер Анжеліка Буліч
ШСТ Anjum – Вінниця, Альона Голубко
ШСТ Aisha – Миргород, Ксенія Павленко
ШСТ Еліт – Данс – Одеса, Бондарева Олександра
ШСТ Esin – Звягель, Машковська Надія

Кращий хореограф – постановник УАВСТ
онлайн - фестивалів
Зеленько Тетяна – ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Кульчицька Юлія – ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Мусієнко Вікторія – КСТ Мірабель, керівник Маргарита Владичина

Найрезультативніші школи східного танцю УАВСТ
у номінації “Соло” – онлайн - фестивалі
ШСТ Шахіра - Бердянськ, Ізабелла Павлюк
ШСТ Еліт – Данс – Одеса, Бондарева Олександра
ШСТ Саміра – Вінниця, Марина Шевчук
ШСТ Anjum – Вінниця, Альона Голубко

Кращий онлайн – фестиваль року
“Fortuna Bellydance” – організатор Аліна Рудакова
“Закохані в Беліданс” – організатори Олена Водоп’ян, Тетяна Суботіна
“Зірка Dance Belly” – організатор Ізабелла Павлюк

Кращий тренер УАВСТ – онлайн - фестивалі
Ізабелла Павлюк
Катерина Клименко
Марина Шевчук
Надія Машковська
Олена Водоп’ян
Олександра Бондарева
Тамара Михайлець
Альона Голубко
Оксана Трофименко

Кращий суддя УАВСТ - онлайн
Альона Папуча
Аліна Рудакова
Ізабелла Павлюк
Анастасія Нетребіна
Ксенія Войтенко
Олександра Бондарева
Вікторія Лещак
Марина Шевчук
Оксана Трофименко
Світлана Богданович
Еліна Воскресенська
Последнее редактирование: 1 мес. 2 нед. назад от profi.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
1 мес. 2 нед. назад - 1 мес. 2 нед. назад #6819 от profi
profi ответил в теме 27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»
Офлайн
ЛЮДИНА РОКУ – 2023
ВГО УАВСТ

Бебі Початківці
Базюк Анна - Простір творчості «АТМОСФЕРА», Пуздерко Софія
Бондаренко Олександра – ШСТ Жасмін, Суховейко Ольга
Левіцька Вікторія – ШСТ Амберлі, Буліч Анжеліка
Войтко Крістіна- Амберлі, тр. Булич Анжеліка

Бебі Відкрита ліга
Максимів Злата – Студія танцю Грація, Кордасевич Лариса
Орлова Агнія – ШСТ Амберлі, Буліч Анжеліка

Ювенали Початківці
Авксентьєва Анастасія – ШСТ Аміра, Дунаєва Ганна
Бащенко Поліна - ССТ Бахіра, Марина Кучумова
Волошко Ангеліна – ССТ Layan, Самуляк Каріна
Гавенко Марія - ШСТ Едельвейс, Мілецька Ірина
Гуленко Дар’я – ШСТ Аіша, Павленко Ксенія
Даревич Мілана – ШСТ Раяна, Михайлець Тамара
Дерчук Марія - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Дідур Маргарита - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Жарук Ольга
Казакова Аніта - ССТ Східні казки, Яременко Ольга
Коломієць Злата - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Крижановська Вероніка – лабораторія мистецтв Віолетти Філіпової, Філіпова Віолетта
Мацієвська Марія - Школа Тетяни Суботіної, Суботіна Тетяна
Музика Віра – ССТ Шехеризада, Чулаєвська Вікторія
Петрушевська Вероніка – ШСТ Антарес, Субботіна Віолетта
Петькун Анна – ШСТ Жасмін, Суховейко Ольга, Голенок Ярослава
Постільняк Варвара – ШСТ Вікторії Госпдінової, Господінова Вікторія
Прищук Катерина - ССТ Юлії Шумик, Петрушина Юлія
Пугачова Кіра – Академія танцю, Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка
Садоєва Христина – Еліт – Данс, Бондарева Олександра
Смольянінова Поліна – ТЦ Еліта, Клименко Катерина
Топал Єлизавета – Еліт – Данс, Бондарева Олександра
Хруник Соломія - ССТ Ахат, Шилюк Вікторія
Шкурак Маргарита – ССТ Layan, Самуляк Каріна
Шолубай Іванна – ССТ Шехеризада, Чулаєвська Вікторія
Тарасєвіч Богдана - ССТ Жасмін, тренер Голенок Ярослава
Янчук Маргарита -DiDance Studio, Гарнік Діана
Юніори Початкіцві
Акус Софія – ШСТ Mirra, Коробова Ольга
Антонюк Єлизавета - ССТ Ахат, Орел Марія
Бондар Даша - ССТ Східні казки, Яременко Ольга
Бульковська Анна - ССТ Східні казки, Яременко Ольга
Вітова Ольга - ШСТ Бахіра, Марина Кучумова
Головчанська Валерія – школа Тетяни Суботіної, Суботіна Тетяна
Голубенко Аліна - Райсан, Бобровська Єлизавета
Голюта Карина - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Дусь Аліса - Арт – Імперія, Мурадова Марія
Жур Марія – ШСТ Ерідан, Дементьєва Валерія
Єременко Віталіна - ССТ Anjum, Голубко Альона
Єроміна Анна - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Загоруй Дамірет - ССТ Аnjum, Голубко Альона
Карпенко Валерія - ССТ Перлина, Інна Пожар
Киричук Уляна - ССТ Ахат, Шилюк Вікторія
Кузевич Олександра – Магія сходу, Кузевич Тетяна
Лавренко Олександра - ССТ Перлина, Інна Пожар
Лебідь Анна – ШСТ Аіша, Павленко Ксенія
Лецик Олександра – ССТ Layan, Самуляк Каріна
Лісова Софія - ССТ Перлина, Інна Пожар
Маковська Анна - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Мухіна Анна – ШСТ Ясмін, Самсонова Анастасія
Овчинникова Катерина – ТЦ Еліта, Клименко Катерина
Павлюченко Ольга – ШСТ Раяна, Михайлець Тамара
Пастружко Аліна - ШСТ Шехеризада, Чулаєвська Вікторія
Поліщук Аліна - ШСТ Спокуса, Поліщук Інна
Пономарьова Світлана – ШСТ Жасмін, Суховейко Ольга
Раєва Софія – КСТ Мірабель, Владичина Маргарита
Тильна Анна – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Тищенко Каріна - ШСТ Бахіра, Марина Кучумова
Цоцхалашвілі Емілія - ССТ Ахат, Шилюк Вікторія
Чернишенко Софія – ТК Східні казки, Яременко Ольга
Шелест Вероніка – Райсан, Бобровська Єлизавета
Юхимець Валерія - ШСТ АУРА, Петрик Надія. Федоренко Анна
Половинко Злата – ШСТ Жасмін, Голенок Ярослава
Мельничук Софія - Амберлі, тр. Осика Діана

Ювенали Відкрита ліга
Бакро Поліна – El Tacto, Патлух Анастасія
Волощук Анна – Райсан, Шапоренко Ірина, Бобровська Єлизавета
Губа Євангеліна – Джанан, Фарафонова Діана
Зварич Владислава – Di Dance Studio, Гарнік Діана
Ляхович Злата - ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Марчук Софія – ССТ Layan, Самуляк Каріна
Полегенька Богдана – ШСТ Багіра, Дударська Олена
Поручнік Ольга - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Титаренко Дарина – ШСТ Mateen, Циганська Інесса
Тютюнник Єлизавета – Арт – Імперія, Мурадова Марія
Флоренко Вікторія - ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Чуприна Вероніка – КСТ Мірабель, Владичина Маргарита
Юрченко Валерія – ШСТ Вікторії Господінової, Господінова Вікторія

Юніори Відкрита ліга
Аль-Дулеймі Сура - ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Анацька Софія - ШСТ Тетяни Малиновської, Маліновська Тетяна
Антипчук Вікторія – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Берегова Поліна – ШСТ Вікторії Господінової, Господінова Вікторія
Берун Вероніка – ШСТ Вікторії Господінової, Господінова Вікторія
Боюк Дарина – ШСТ Спокуса, Поліщук Інна
Вечерук Надія – ССТ Аnjum, Голубко Альона
Вінниченко Анастасія - Клуб Ясмін, Самсонова Анастасія
Глеба Анастасія – ШСТ Medina, Осика Дарина
Голубнича Юліана – ШСТ Жасмін, Присяжна Ольга
Гордіна Марина – ШСТ Абадан, Зайцева Анастасія
Дмітраш Вікторія – ССТ Райсан, Шапоренко Ірина
Загреба Дарія - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Заливанська Олександра – ССТ LARA Bellydance, Лара Чайка
Іванішева Анна – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Івахіна Анастасія – Royal Dance, Дейнека Аніта
Ільящук Єва - Еліт Денс, Бондарева Олександра
Коломієць Соломія – ССТ Anjum, Голубко Альона
Комарець Анна - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Кондарюк Катерина – Oriental Dance Studio, Князєва Таїсія
Коробка Марина – ШСТ Спокуса, Поліщук Інна
Костюк Ніка – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Кравчук Юлія - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Кучерява Маргарита – КСТ Мірабель, Владичина Маргарита
Мельник Анастасія – ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Михайлик Роксолана - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Олійник Мар’яна – ШСТ Едельвейс, Мілецька Ірина
Орихівська Катерина - ШСТ Ерідан, Дементьєва Валерія
Пономар Карина - ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Первова Софія – ШСТ Спокуса, Поліщук Інна
Перепелиця Ольга
Петрик Єлизавета – ШСТ АУРА, Петрик Надія, Федоренко Анна
Ревуцька-Жмутова Єлизавета – ШСТ Ісіда, Водоп’ян Олена
Рубаха Олена - ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Руденко Поліна - ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Рудяга Ольга – Bahira El assel, Колодій Таміла
Софіян Ульяна – ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Сподіна Софія - ССТ Бахіра, Кучумова Марина
Тюріна Дар’я – Арт – Імперія, Мурадова Марія
Хорєнжий Марія – Oriental Dance Studio, Князєва Таїсія
Шевченко Софія – Еліт – Данс, Бондарева Олександра
Шимановська Софія – АСТ Сапна, Коробова Ольга
Шовкова Вікторія - ССТ Перлина, Пожар Інна
Шумик Анастасія - ССТ Юлії Шумик, Петрушина Юлія
Шумиліна Анастасія – Арт – Імперія, Мурадова Марія
Ястребова Марія - Амберлі,тр. Осика Діана

Ювенали Вища ліга
Конюх Віталіна - ШСТ Бахіра, Кучумова Марина
Пилипчук Марічка – ШСТ Жасмін, Присяжна Ольга
Попко Юлія – ШСТ Райда, Лагодіна Лариса

Юніори Вища ліга
Аліферова Аліна – ЦСК Роксана, Аліферова Санія, Полікарпова Євгенія
Апостолова Ольга – КСТ Фенікс, Дудка Інна
Бай Кароліна – Di Dance Studio, Гарнік Діана
Вартанова Анна - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Ганзій Ніка - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Граник Уляна – школа Тетяни Суботіної, Суботіна Тетяна
Дудник Ксенія - Академія танцю, Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка
Жук Анастасія - ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Золкіна Олександра - Академія танцю, Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка
Котик Софія – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Крижановська Софія – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Курик Еріка – ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Лапонова Катерина - Академія танцю, Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка
Нагнибіда Соломія – ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Новацька Ангеліна – ШСТ Ерідан, Дементьєва Валерія
Палієнко Алевтіна – КСТ Фенікс, Дудка Інна
Підпокровна Софія – Club S, Шагане
Прохода Анастасія – ШСТ Ясмін, Ярошенко Ірина, Селютіна Вікторія
Скоромна Елизавета – ШСТ Спокуса, Поліщук Інна
Топал Ксенія – Еліт – Данс, Бондарева Олександра
Фіщук Дарія – ССТ Anjum, Голубко Альона
Шум - Коженевська Софія - ШСТ Багіра, Дударська Олена
Яцик Яна - ШСТ Ефа, Загайкевич Руслана



Молодь
Андрощук Віра - ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Богомаз Софія – Арт – Імперія, Мурадова Марія
Галкова Ксенія – Арт – Імперія, Мурадова Марія
Гутиря Вікторія – АСТ Сапна, Коробова Ольга
Іващенко Дарья - ССТ Бахіра, Кучумова Марина
Калінчук Яна – ШСТ Шехеризада, Чулаєвська Вікторія
Коваль Вікторія - ССТ Юлії Шумик, Петрушина Юлія
Кучерук Ксенія - ШСТ Бахіра, Кучумова Марина
Мамченко Владислава - Академія танцю, Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка
Марченко Софія – ТЦ Еліта, Климекно Катерина
Мацак Ірина - СТ Аура, Петрик Надія
Мельничук Аліна – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Мотруніч Богдана - ССТ Аnjum, Голубко Альона
Новохацька Анна – Oriental Dance Studio, Князєва Таїсія
Пащенко Вікторія – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга, Голенок Ярослава
Сварачевська Валерія - Академія танцю, Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка
Семків Ангеліна – ШСТ Ефа, Загайкевич Руслана
Тарасюк Анна ССТ Шумик Юлії, Петрушина Юлія

Дорослі
Бригинець Катерина – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Єрмакова Анастасія – ШСТ Mateen, Циганська Інесса
Коваленко Катерина – АСТ Сапна, Коробова Ольга
Крижановська Наталія – ШСТ Спокуса, Поліщук Інна
Крижановська Наталія – ШСТ Амарін, Горбенко Олена
Суботович Лілія – ЦСК Роксана, Санія Аліферова
Чекаліна Марі – ШСТ Амберлі, Буліч Анжеліка
Шкаруба Олена - Амберлі, тр. Булич Анжеліка

Сеньори
Андреєва Оксана – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Боярська Вікторія – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Жирова Наталія – ШСТ Butterfly, Ковтун Наталія
Перун Валентина – ШСТ Butterfly, Ковтун Наталія
Радомська Оксана - ШСТ Ажар, Радомська Оксана
Семенова Маргарита – ШСТ Багіра, Дударська Олена
Суддя Тетяна – ШСТ Butterfly, Ковтун Наталія
Танасійчук Лариса – ШСТ Butterfly, Ковтун Наталія
Тарасюк Світлана - DiDance Studio ,Гарнік Діана
Резнік Олена - Сеньори - Магія сходу, Кузевич тетяна

Любителі Молодь
Баласанян Софія - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”,
Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Бояновська Анастасія - Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio”, Капасюк Лілія, Королюк Олександра
Булгакова Діана - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Галаган Юлія - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Галат Кіра – Лабораторія мистецтв Віолетти Філіпової, Філіпова Віолетта
Гільченко Ірина - ШСТ АУРА, Петрик Надія
Данильчук Софія -Стефанія - ССТ Юлії Шумик, Петрушина Юлія
Дорож Олександра – ШТ Кременської Вероніки, Кременська Вероніка
Коваленко Єлизавета - – Bahira El Assel, Колодій Таміла
Кошелєва Ніка - ССТ Перлина, Інна Пожар
Кукліна Анна - Марія – ШСТ Едельвейс, Мілецька Ірина
Кулик Анна - – ШСТ Mateen, Кулик Анна
Кулік Аріна – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Кульчицька Юлія - ШСТ Медея, Зеленько Тетяна
Лещак Вікторія – Габріелла, Габрієлян Діана
Ліпич Мирослава - ССТ Ахат, Шилюк Вікторія
Лісовенко Ірина - ШСТ Саміра, Шевчук Марина
Михайлець Альбіна – ШСТ Раяна, Михайлець Тамара
Мосієнко Маргарита – Bahira El Assel, Колодій Таміла
Пилипчук Ярина – ШСТ Жасмін, Присяжна Ольга
Пузирна Тамара – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Соболева Софія – Арт – Імперія, Мурадова Марія
Стретович Вікторія – ШСТ Амберлі, Ковальова Олександра
Ульянченко Анна – ШСТ Багіра, Дударська Олена
Фєодосова Катерина – ЦСК Роксана, Санія Аліферова
Циганська Інесса - ШСТ Mateen, Циганська Інесса
Черна Анна – ШСТ Аміра, Дунаєва Ганна
Ярошенко Ангеліна – ШСТ Жасмін, Присяжна Ольга

Любителі Дорослі
Бочкова Анастасія – ШСТ Аміра, Бочкова Анастасія
Брунько Юлія – ШСТ Ісфахан, Домарацька Ольга
Євтухова Марія - Bahira El Assel, Колодій Таміла
Заікіна Юлія – ШСТ Ісфахан, Сінельнікова Олена
Кустріч Вікторія – Di Dance Studio, Гарнік Діана
Лєвєн Каріна – ШСТ Ерідан, Дементьєва Валерія
Осика Дарина – ШСТ Медіна, Осика Дарина
Осовітня Лілія – ШСТ Багіра, Дударська Олена
Пишняк Дарина - ШСТ Ісфахан, Домарацька Ольга

Професіонали Молодь
Бобровська Єлизавета – ССТ Райсан, Бобровська Єлизавета
Бричок Анна – Школа Ольги Маліновської, Маліновська Ольга
Владичина Маргарита – КСТ Мірабель, Владичина Маргарита
Воєвода Маргарита – ТК Бродвей, Кириченко Дарія
Голенок Ярослава – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Голка Яна – Студія танцю Голка Яни, Голка Яна
Железняк Катерина - ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Іщенко Анастасія - ШСТ Бахіра, Кучумова Марина
Карамова Анастасія – ШСТ Ерідан, Дементьєва Валерія
Клімішена Софія
Літош Дар’я – ШСТ Жасмін, Суховєйко Ольга
Мурадова Марія - Арт Імперія, Мурадова Анна
Мусієнко Вікторія – КСТ Мірабель, Владичина Маргарита, Мусієнко Вікторія
Нетребіна Анастасія – ШСТ Asiya, Нетребіна Анастасія
Павленко Лейла – ШСТ Бахіра, Кучумова Марина
Петрушина Юлія – ССТ Юлії Шумик, Петрушина Юлія
Полікарпова Євгенія - ЦСК Роксана, Аліферова Санія
Федоренко Анна - СТ Аура, Петрик Надія
Циганська Інесса – ШСТ Mateen, Циганська Інесса

Професіонали Дорослі
Ковтун Наталія – ШСТ Butterfly, Ковтун Наталія
Петровська Світлана – ШСТ Багіра, Дударська Олена
Самсонова Анастасія - Клуб Ясмін, Самсонова Анастасія

Професіонали Сеньори
Дудка Інна – КСТ Фенікс, Дудка Інна
Последнее редактирование: 1 мес. 2 нед. назад от profi.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
1 мес. 2 нед. назад - 1 мес. 2 нед. назад #6820 от profi
profi ответил в теме 27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»
ПЕРЕМОЖЦІ АКЦІЇ "ЛЮДИНА РОКУ ВГО УАВСТ-2023"
ОФЛАЙН!

Кращий колектив східного танцю у номінаціях “Групи” та “Формейшн”

СТ Магія Сходу - Кузевич Тетяна, Калуш
ССТ Шахіна - Подолянчук Діана, Подолянчук Вікторія, Вінниця
СТ Едельвейс - Мілецька Ірина, Вінниця
ШСТ Butterfly - Ковтун Наталія, Черкаси
ЦСК Роксана – Аліферова Санія, Київ
ШСТ Багіра - Дударська Олена, Київ
ШСТ Бахіра - Кучумова Марина, Фастів
ШСТ Ісфахан - Синельнікова Олена, Домарацька Ольга, Київ
ШСТ ІСІДА - Водоп’ян Олена, Дніпро
Bahira El Assal – Колодій Таміла, Полтава
ССТ Райсан – Бобровська Єлизавета, Київ
ССТ Ахат – Шилюк Вікторія, Ковель
ШСТ Спокуса – Поліщук Інна, Сміла
АСТ Сапна, ССТ Mirra – Коробова Ольга, Полтава
ШСТ Аль – Джанна – Хохуля Олена, Горішні Плавні
СLub S – Шагане, Київ
ШСТ Медея - Зеленько Тетяна, Кропівницький
КСТ Фенікс - Дудка Інна, Олександрія
КСТ Мірабель – Владичина Маргарита, Мусієнко Вікторія, Грошовська Іванна, Дніпро
СТ Rudenovna Dance – Руденко Юлія, Дніпро
ШГР Позитивчик – Арвахі Галина, Ніжин
ШСТ Esin - Машковська Надія, Звягель
Театр танцю « ЕЛЬМІРА» - Мельник Алла, Червоноград
ШТ La Dance – Євтухова Марія, Полтава
ТК Східні казки – Яременко Ольга, Біла церква
Royal Dance – Дейнека Аніта, Полтава
Зірки Сходу – Краснікова Наталія, Одеса
ШСТ Перлина- кер.Інна Пожар,Черкаси
Академія танцю, кер. Еліна Воскресенська, м. Запоріжжя

Найрезультативніший колектив у номінаціях "Соло"

Академія танцю – Воскресенська Еліна, Зубова Валерія, Назаренко Вероніка, Запоріжжя
ШСТ Жасмін - Присяжна Ольга, Хмельницький
ШСТ Амберлі – Ковальова Олександра, Житомир
Hot Arabian Dance – Польова Кальянія, Житомир
ШСТ Бахіра - Кучумова Марина, Фастів
ШСТ Саміра - Шевчук Марина, Вінниця
ЦСК Роксана – Аліферова Санія, Київ
ШСТ Раяна – Тетяна Гвоздик, Михайлець Тамара, Верхола Дар’я, Бражник Ксенія, Полтава
ШСТ Вікторії Господінової – Вікторія Господінова, Кременчук
Bahira El Assal – Колодій Таміла, Полтава
ССТ Юлії Шумик - Петрушина Юлія, Луцьк
ТК Бродвей – Кириченко Дарія, Хмельницький
ШСТ Медея – Зеленько Тетяна, Кропивницький
ШСТ Жасмін – Суховєйко Ольга, Голенок Ярослава, Чернігів
ССТ Шахіна – Подолянчук Діана, Вікторія, Вінниця
ШСТ Anjum - Голубко Альона, Вінниця
ШСТ Layan - Самуляк Каріна, Вінниця
ШСТ Aisha – Павленко Ксенія, Миргород
ШСТ Еліт – Данс – Бондарева Олександра, Одеса
Лабораторія мистецтв Філіпової Віолетти – Філіпова Віолетта, Одеса
Арт – Імперія – Мурадова Марія, Запоріжжя
ШСТ Ерідан – Дементьєва Валерія, Хмельницький

Краща школа cучасного танцю ТО Сучасник

Едельвейс – Мілецька Ірина, Вінниця
Студія сучасного танцю Ірина – Янюк Ірина, Ковель
Колектив циркового мистецтва Юність – Понурко Микола, Кременчук
ШГР Позитивчик – Арвахі Галина, Ніжин
Школа східного та сучасного танцю “Kvartal dance studio” - Капасюк Лілія та Королюк Олександра, Луцьк
Dance Art - Орел Марія, Ковель
Академія танцю – Воскресенська Еліна, Назаренко Вероніка, Зубова Валерія, Запоржжя
Грація - Кордасевич Лариса, Долина
Elissa - Литвин Єлизавета
ССТ Ісіда – Васильєва Ксенія
Театр танцю « ЕЛЬМІРА» - Мельник Алла, Червоноград
Колектив спортивно – естрадного та сучасного танцю Grand – Севрук Дар’я, Кременчук
СТК Кристал – Селезньова Аліса, Кременчук

Кращий Міжнародний фестиваль року

«Samos Dance Fest - Greece», організтор IAED
«Кубок Європи – Болгарія 2023», організатор IAED
«Чемпіонат Європи - Польща», орг.анізатор IAED


Кращий Всеукраїнський фестиваль року

Кубок Хмельницької області - Хмельницький, організатор Присяжна Ольга
Фарби літа - Київ, організатор УАВСТ
Парад шкіл - Київ, організатор УАВСТ
Кубок Прикарпаття - Івано-Франківськ, організатор Тетяна Кузевич
Summer Dreams - Полтава, організатор Таміла Колодій
Maktubi Raqs – Вінниця, організатор Базюк Анастасія
Перлина Поділля - Вінниця, організатор Мілецька Ірина
Oriental dream - Луцьк ,організатори Ліля Капасюк , Вікторія Шилюк
«Бастет-2023» - Одеса, організатор Лагодіна Лариса
«Чемпіонат України – Львів» - Львів, організатор УАВСТ
«Чемпіонат України – Київ» - Київ, оранізатор УАВСТ
Inspiration Fest – Одеса, організатор Колєжук Юлія
« Black Diamond» - Чернігів, організатор Ольга Суховєйко
Ель-Фаюм - Київ, організатор Санія Аліферова
Нурія-2023 - Олександрія, організатор Світлана Богданович
Magic of the stars - Полтава, організатори Таміла та Марина Колодій
“Першість Черкащини” - Сміла, організатори Марина Якименко, Іоланта Дякон
“Першість Центральної України” – Кременчук, організатори Владислав Рудаков, Ірина Ярошенко
Чемпіонат Хмельницької області - Хмельницький, організатор Присяжна Ольга
Кубок Чемпіонів – Київ, організатор УАВСТ
Чемпіонат Запорізької області – Запоріжжя, організатор Еліна Воскресенська
Золоте сузір’я - Київ, організатор УАВСТ
Yalla Bina – Житомир, організатор Олександра Ковальова
Чемпіонат Кіровоградщини – 2023 – Олександрія, організатори Інна Дудка, Світлана Богданович
Бал -Belly dance – Київ, організатор УАВСТ
Safir-Cup – Івано – Франківськ, організатор Оксана Кобрин
Інтергалактика – Київ, організатор УАВСТ
"BUTTERFLY FEST" - Черкаси, організатор Ковтун Наталія
“Dance Freedom Festival” – Ужгород, організатор Осика Дарина
Східний експрес – Київ, організатор УАВСТ
Oskar Dance - Миноград – Покровськ, Клименко Катерина
Elita October Fest – Мирноград – Покровськ, Клименко Катерина
Кубок України 2023 – Кременчук, організатор Владислав Рудаков


Фестиваль дебют
Злагода Фест, орг. Лагодіна Лариса. Одеса



Зірки УАВСТ

Шагане
Олена Дударська
Олена Синельнікова
Таміла Колодій
Марина Шевчук
Ольга Присяжна
Дана Сірополка
Мурадова Марія


Кращий тренер УАВСТ

Присяжна Ольга
Кучумова Марина
Шевчук Марина
Санія Аліферова
Ковтун Наталія
Бондарева Олександра
Господінова Вікторія
Поліщук Інна
Дементьєва Валерія
Кириченко Дарія
Зеленько Тетяна
Дудка Інна
Владичина Маргарита
Самуляк Карина
Пуздерко Софія
Голубко Альона
Білошкап Анастасія
Голенок Ярослава
Клименко Катерина
Павленко Ксенія
Циганська Інесса
Євтухова Марія
Назаренко Вероніка
Зубова Валерія
Інна Пожар
Водоп’ян Олена

Кращий суддя УАВСТ

Еліна Воскресенська
Аліна Рудакова
Ольга Яременко
Олена Синельнікова
Олена Дударська
Ольга Домарацька
Шагане
Олександра Ковальова
Ольга Присяжна
Гарнік Діана
Маліновська Тетяна
Водоп’ян Олена


Кращий викладач майстер-класів

Шагане
Олена Дударська
Дана Сірополка
Ольга Присяжна
Олександра Ковальова
Таміла Колодій
Федоренко Анна
Полікарпова Євгенія
Бобровська Єлизавета
Бричок Анна
Маліновська Тетяна
Мурадова Марія
¬¬
Краща ведуча фестивалів УАВСТ

Ольга Рудакова
Санія
Вікторія Шилюк

За активну працю та внесок у розвиток УАВСТ

Еліна Воскресенська
Санія Аліферова
Тетяна Кузевич
Таміла Колодій
Ольга Присяжна
Лілія Капасюк
Вікторія Шилюк
Лариса Лагодіна
Базюк Анастасія
Юлія Колєжук
Влад Рудаков
Аліна Рудакова
Ольга Суховєйко
Анна Тарасова
Надія Петрик
Світлана Богданович
Інна Дудка
Марина Колодій
Дарина Осика
Галина Арвахі
Марина Якименко
Олександра Ковальова
Кальянія
Ксенія Васильєва
Ольга Коробова
Юлія Круглікова
Тетяна Зеленько
Анастасія Бочкова
Кіра Іваненко
Оксана Радомська
Оксана Синокоп
Олена Цигурова
Анастасія Самсонова
Інесса Циганська
Інна Пожар
Вікторія Чулаєвська
Катерина Клименко
Назаренко Вероніка
Зубова Валерія
Водоп’ян Олена



За розвиток IAED та внесок у розвиток Міжнародного Белідансу

Ольга Рудакова
Петрик Надія

Кращий скрутенер УАВСТ

Тарасова Анна
Петрик Надія


Кращий партнер УАВСТ

Віктор Басенко – фото та відео підтримка фестивалів
Олена Гнатенко - танцювальний магазин
Влад Рудаков – нагородна продукція
Последнее редактирование: 1 мес. 2 нед. назад от profi.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
1 мес. 2 нед. назад #6823 от Ольга Рудакова
Ольга Рудакова ответил в теме 27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»
Інформація для тих танцюристів, хто не приїде до Києва (Львова ) на нагородження переможців Акції Людина року і не може (не хоче) брати участь в онлайн-конкурсі «Захаріт»!!!
Такі номінанти можуть отримати свої нагороди, якщо вони сплатять внесок «За отримання диплому та призу переможця Акції» у сумі 350 грн!!!
Диплом і приз ми можемо передати танцюристами (тренерами ,керівниками і т.д), які будуть фізично присутні на Події, або зможемо надіслати Новою поштою.
Якщо хочете отримати свої нагороди-пишіть нам на Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
1 мес. 1 нед. назад #6851 от profi
profi ответил в теме 27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»
Програми:

Вложенный файл:

Имя файла: 2_2024-01-24-3.docx
Размер файла:15 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 2_2024-01-24.docx
Размер файла:16 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 3_2024-01-24.docx
Размер файла:15 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 2_2024-01-24-2.docx
Размер файла:17 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 1_2024-01-24-3.docx
Размер файла:16 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 1_2024-01-24.docx
Размер файла:15 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 3_2024-01-24.docx
Размер файла:15 KB

Вложенный файл:

Имя файла: 1_2024-01-24-2.docx
Размер файла:16 KB

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Больше
1 мес. 6 дн. назад #6852 от Ольга Рудакова
Ольга Рудакова ответил в теме 27.01.24-«Захаріт збирає друзів»-«Людина року ВГО УАВСТ -2023»
Програма фестивалю «Захаріт збирає друзів» та проведення
Церемонії нагородження переможців Акції «Людина року УАВСТ-2023» тезово .
Дата і місце проведення: 27.01.2024. Київ,ГРК «Верховина»
Захід пройде на трьох майданчиках
Підтвердження реєстрації учасників 1-го відділення 27.01 - 8.15 ,
реєстрація інших відділень- за годину до початку

Майданчик А-Головна велика зала (Біла зала).
1-е відділення- 9.30- 13.00- Юніори- Дебют,Кроки,Початківці; Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій ;
2-е відділення- 13.00-15.30- Групові виступи ; Нагородження учасників змагань;
15.30-16.00 -Нагородження переможців Акціі таких категорій:
- Кращий колектив у номінації «Групи та Команди»
- Кращий колектив у номінації «Соло»
- Кращий колектив у номінації «Сучасний танець»
- Кращий фстиваль
- Зірка,Тренери,Судді,Ведучі,Табліст,Фотограф,За активну працю
Показові виступи Зірок
3-е відділення – 16.00-19.30- Молодь Любителі ,Молодь Професіонали;
Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій

Майданчик Б – Велика Зала (номер 202 ,напроти ліфта)
1-е відділення – 9.30- 16.00- Юніори- Відкрита та Вища ліги; Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій ;
2-е відділення- 16.00- 19.00-Молодь,Дорослі та Сеньори Відкритої ліги,Любителі- Дорослі,
Профі-Дорослі ; Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій

Майданчик С - Мала зала (номер 201)
1-е відділення -10.00 - 12.00 - Бебі,Ювенали-1; Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій
2-е відділення – 12.00 - 14.15 –Ювенали- 2-Дебют,Кроки,Початківці,Відкрита та Вища ліги; Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій .
3-е відділення -14.15- 15.30- Молодь,Дорослі,Сеньори- Дебют,Кроки,Початківці
Нагородження учасників змагань; Нагородження переможців Акціі-соло тих самих категорій .

Пожалуйста Войти или Регистрация, чтобы присоединиться к беседе.

Время создания страницы: 0.719 секунд